Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Pantallon krem i lirshem bezhe dhe i zi

ONLY - Pantallon krem i lirshem bezhe dhe i zi

SKU: 15292115

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona krem.

Bezhe e te zeza.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota