Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Pantallon trecereksh doku bezhe dhe jeshile

ONLY - Pantallon trecereksh doku bezhe dhe jeshile

SKU: 15318619

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon i gjere.

Trecereksh.

Me llastik ne mes.

Bezhe dhe jeshil.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota