Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pantallona bezhe dhe te zeza te lirshme

ONLY - Pantallona bezhe dhe te zeza te lirshme

SKU: 15307158

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te lirshme.

Bezhe dhe te zeza.

Me llastik te beli.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Fiber metalike.

Shihni detajet e plota