Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ONLY - Pantallona deve bezhe, te zeza dhe mente

ONLY - Pantallona deve bezhe, te zeza dhe mente

SKU: 15294501

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona deve.

Bezhe ,te zeza dhe mente.

Me lidhje.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota