Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallona gri me llastik

ONLY - Pantallona gri me llastik

SKU: 15309862

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallona gri.

Me lidhese dhe llastik te beli.

Me xhepa.

Materiali.

64% Poliester.

33% Viskoze.

3% Elastane.

 

Shihni detajet e plota