Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallona lino te shkurta bezh dhe te zeza me llastik ne bel dhe detaj te kembezat

ONLY - Pantallona lino te shkurta bezh dhe te zeza me llastik ne bel dhe detaj te kembezat

SKU: 15318569

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona te shkurta.

Bezh dhe te zeza.

Me llastik.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota