Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallona lino te shkurta blu dhe kafe me llastik dhe lidhje ne bel

ONLY - Pantallona lino te shkurta blu dhe kafe me llastik dhe lidhje ne bel

SKU: 15320532

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona te shkurta.

Ngjyre blu dhe kafe.

Me llastik dhe lidhese ne mes.

Me xhepa.

Materiali.

50% Viskoze.

35% Pambuk.

15% Lino.

Shihni detajet e plota