Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Pantallona lino te shkurtra bezh dhe te zeza

ONLY - Pantallona lino te shkurtra bezh dhe te zeza

SKU: 15322264

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona te shkurtra.

Bezh dhe te zeza.

Me llastik ne mes.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Lino.

Shihni detajet e plota