Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pantallona lino trecerekshe bezhe dhe kafe

ONLY - Pantallona lino trecerekshe bezhe dhe kafe

SKU: 15255128

Çmimi i rregullt 3,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona trecerekshe.

Bezhe dhe kafe.

Te gjera.

Me rrip ne mes.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota