Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallona te shkurtra xhins me theke DY NGJYRA

ONLY - Pantallona te shkurtra xhins me theke DY NGJYRA

SKU:

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona xhinse te shkurtra

Gri dhe bojqielli

Me

Materiali

100% Pambuk

Shihni detajet e plota