Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Pantallona te shkurtra xhins bezh dhe blu

ONLY - Pantallona te shkurtra xhins bezh dhe blu

SKU: 15196224

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te shkurtra .

Bojqielli.

Materiali .

64% Pambuk

30% Viskoze

6% Poliester 

Shihni detajet e plota