Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pantanllona serioze bezhe dhe te zeza

ONLY - Pantanllona serioze bezhe dhe te zeza

SKU: 15291514

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona serioze.

Ne ngjyren bezhe dhe te zeze.

Me xhepa.

Materiali.

50% Poliester i perpunuar.

45% Poliester.

5% Elastane.

Shihni detajet e plota