Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pntallona te shkurta jeshile dhe bezhe me lidhje ne mes

ONLY - Pntallona te shkurta jeshile dhe bezhe me lidhje ne mes

SKU: 15310845

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona.

Te shkurta.

Me llastik ne mes.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

93% Viskoze.

7% Poliester.

Shihni detajet e plota