Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Pulover bezhe dhe mente me vija

ONLY - Pulover bezhe dhe mente me vija

SKU: 15309398

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pulover e lirshme.

Bezhe dhe mente me vija.

Materiali.

55% Poliester e ricikluar.

24% Poliester.

13% Akrilik.

5% Lesh.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota