Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Pulover bezhe, e zeze dhe jeshile e lirshme

ONLY - Pulover bezhe, e zeze dhe jeshile e lirshme

SKU: 15306939

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover e lirshme.

Bezhe, e zeze dhe jeshile.

82% Poliester.

15% Akrilike.

3% Elastane.

 

Shihni detajet e plota