Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ONLY - Pulover e lirshme gri, jeshile dhe kafe

ONLY - Pulover e lirshme gri, jeshile dhe kafe

SKU: 15294801

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover e lirshme.

Gri, jeshile dhe kafe.

Materiali.

82% Poliester.

15% Akrilike.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota