Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Pulover bezhe gjysem golf

ONLY - Pulover bezhe gjysem golf

SKU: 15273705

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren
Pulover e lehte gjysem golf,material i bute e i ngrohte ,ne dy ngjyre ,vanilje dhe kafe.
Shihni detajet e plota