Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ONLY - Pulover me jake V mente, bojeqielli dhe e zeze

ONLY - Pulover me jake V mente, bojeqielli dhe e zeze

SKU: 15204588

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover me jake V.

Mente, bojeqielli dhe e zeze.

E lirshme.

Materiali.

74% Akrilike.

24% Poliester.

2% Elastane.

Shihni detajet e plota