Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Triko e bardhe ,jeshile ,portokalli me kopsa

ONLY - Triko e bardhe ,jeshile ,portokalli me kopsa

SKU: 15279776

Çmimi i rregullt 3,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Triko me pulle .

Portokalli, bezhe dhe jeshile.

Materiali.

70% Pambuk.

30% Poliester

Shihni detajet e plota