Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Triko bezhe dhe kafe oversize

ONLY - Triko bezhe dhe kafe oversize

SKU: 15233017

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh masen
Zgjidh ngjyren
Triko e shkurter over size
Shihni detajet e plota