Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Xhakete bezhe dhe e zeze serioze

ONLY - Xhakete bezhe dhe e zeze serioze

SKU: 15245698

Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 0.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete serioze.

Bezhe dhe e zeze.

 Materiali.

87% Poliester.

13% Elastane.

Shihni detajet e plota