Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 21

atra

ONLY - Xhakete doku ne kater ngjyra

ONLY - Xhakete doku ne kater ngjyra

SKU: 15216452

Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete doku .

Jeshile, e zeze, e gjelbert dhe bojeqielli.

Materiali.

80% Poliester.

20% Pambuk.


Shihni detajet e plota