Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ONLY - Xhakete e zeze dhe kafe lekure

ONLY - Xhakete e zeze dhe kafe lekure

SKU: 15081400

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete lekure .

Ngjyre e zeze dhe kafe.

Kombinohet lehte.

Shihni detajet e plota