Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhakete lekure e zeze bezhe

ONLY - Xhakete lekure e zeze bezhe

SKU: 15153079

Çmimi i rregullt 4,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete lekure e zezr dhe bezh.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota