Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Xhakete lino bezhe dhe e zeze

ONLY - Xhakete lino bezhe dhe e zeze

SKU: 15322274

Çmimi i rregullt 4,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhakete me menge trecerekshe.

Bezhe dhe e zeze.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Lino.

Shihni detajet e plota