Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ONLY - Xhup blu dhe jeshil

ONLY - Xhup blu dhe jeshil

SKU: 15295424

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup blu dhe jeshil.

Me xhepa.

I lehte.

Shihni detajet e plota