Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhup i gjate bezhe, i zi dhe mente

ONLY - Xhup i gjate bezhe, i zi dhe mente

SKU: 15304786

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup i gjate.

Bezhe, i zi dhe mente.

Me kapuc.

Me kopsa anash.

Me xhepa.

Shihni detajet e plota