Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ONLY - Xhup gri dhe roze i lehte fesh

ONLY - Xhup gri dhe roze i lehte fesh

SKU: 15244657

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjid Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup i lehte .

Gri, roze.

Me Kapuc.

Materiali.

100% Nylon

Shihni detajet e plota