Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Xhup i shkurter petrol dhe i zi

ONLY - Xhup i shkurter petrol dhe i zi

SKU: 15306359

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup i shkurter.

Petrol dhe i zi.

Me xhepa.

Shihni detajet e plota