Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Xhup jeshil, kaf dhe i zi me kapuc

ONLY - Xhup jeshil, kaf dhe i zi me kapuc

SKU: 15293818

Çmimi i rregullt 6,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup me kapuc.

Jeshil, kaf dhe i zi.

 

Shihni detajet e plota