Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhup kaf dhe i zi i gjate

ONLY - Xhup kaf dhe i zi i gjate

SKU: 15312240

Çmimi i rregullt 6,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup kaf dhe i zi i gjate.

Me kapuc.

Me zinxhir dhe me kopsa.

Shihni detajet e plota