Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhup bezhe, i zi dhe kaf me kapuc

ONLY - Xhup bezhe, i zi dhe kaf me kapuc

SKU: 15253323

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren
Xhup fantastik ne tre ngjyra ,i zi ,kaf ,dhe jeshil .Me llush ne pjesen e siperme .
Shihni detajet e plota