Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pantallon i zi lekure me llastik

ONLY - Pantallon i zi lekure me llastik

SKU: 15271872

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallona lekure te zeza ,praktike dhe te buta.

Shihni detajet e plota