Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

ALE - Triko gri dhe e bardhë

ALE - Triko gri dhe e bardhë

SKU: 8p20486

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgidh Masën
Zgidh Ngjyrën

Triko e gjate moderne, ne dy ngjyra ,gri dhe e bardhë.

Shihni detajet e plota